קצת עלינו - טיקטיק חבילות ספורט והופעות בע"מ
 

חברת טיקטיק חבילות ספורט והופעות בע"מ הינה זרוע תיירות ספורט והופעות של קבוצות התיירות ישראייר, בין לקוחותינו מועדוני צרכנות וחברות עסקיות כגון "אמריקן אקספרס" "אלעל" "מועדון חבר" "מועדון הוט", "קרנות השוטרים" מועדון "פתאל וחברים" ועוד.

היתרונות ברכישת חבילות ספורט וכרטיסים לאירועי ספורט והופעות בחו"ל דרך טיקטיק:

1. ניסיון - טיקטיק משווקת חבילות ספורט והופעות משנת 2008 - מעל לעשור!!
2. מומחיות - מיקוד והתמחות בבניית חבילות ספורט והופעות בחו"ל מבוקר עד הערב
3. שירות - מספר 1 בהמלצות מאלפי לקוחות מרוצים שהגשימו חלום דרכנו
4. אמינות - 0 תביעות, טיקטיק הינה החברה היחידה בישראל שלא ביטלה כרטיסים לגמר ליגת האלופות 2019!
5. חוסן כלכלי - כחלק מאחת מקבוצות התיירות הגדולות בישראל - קבוצת ישראייר
6. תשוקה - "כרטיסים שמגשימים חלומות" - הסלוגן שלנו המתמצת את חזון החברה: 

שורשיו של החזון האסטרטגי של האתר www.tiktik.co.il נטועים בהקשבה והתכווננות מתמדת ללקוחותינו בדרך להגשמת חלום ולקיחת חלק באירועי הספורט וההופעות הטובים בעולם!

האתר TikTik שואף להפוך את חווית הלקוח הישאלי המזמין חבילת ספורט או חבילה להופעה בחו"ל לפשוטה, נגישה וברורה בדגש על אמינות, איכות השירות והכרטיסים לאירוע ואטרקטיביות המחירים. מטרתנו להיות חברת התיירות המובילה בישראל בתחום. 
  

 

"אנו לא מוכרים חבילות תיור - אנו מגשימים חלומות!"

 

 

חזון האתר TikTik הינו בתחום תיירות הספורט והוופעות בחו"ל, חברתנו מתמחה ברכישת כרטיסים למשחקי כדורגל באירופה ולהופעות. חזוננו הוא להפוך לאחד מאתרי האינטרנט המובילים בתחום זה, באמצעות מתן שירות ברמה גבוהה לכל אוהד ו"להילחם" עבור לקוחותינו עבור כל כרטיס שירצו לרכוש בכל מקום וזמן ולכל משחק. האתר TikTik מבדל את עצמו על ידי שילוב של פעילויות כלליות וייחודיות, על ידי הענות לצרכי האוהדים המקומיים תוך מיצוי היתרון של החברה בעבודה מול מגוון רחב של ספקי כרטיסים אמינים ברחבי הגלובוס.

הצלחתנו טמונה בכישורים ובמסירות של עובדינו, באיכות השירות והידע שברשות החברה ובהתמקדות בצרכים של האוהדים/מעריצים. 
  

 

"להשיג כרטיס פרימיום - לגמר המונדיאל בשיחת טלפון אחת"

 

האתר TikTik מנוהל ע"י צוות מקצועי ואמין עם קשרים רבים בכל רחבי הגלובוס, המכיר היטב את צרכיו של אוהד הכדורגל הצורך את שירותי תיירות הספורט. החברה מתמחה בהשגת כרטיסים "קשים להשגה"', בעיקר בענף הכדורגל, למשחקים המוגדרים כ- “Sold-Out” בכל רחבי אירופה, וביחוד באנגליה, שם הביקוש לכרטיסים הוא לרוב הגדול ביותר. המושגים "בלתי אפשרי" ו"לא ניתן להשגה" אינם קיימים אצלנו כלל וכלל.

 

 

באתר תוכלו למצוא את ארוע הספורט המבוקש בו אתם מעוניינים לצפות, וכן מידע נוסף לרבות דרכי הגעה ליעד ואפשרויות בילוי נוספות באותה עיר / אזור ועוד. אנו מציעים חבילות תיור לאירועי ספורט והופעות, הכוללת טיסה, העברות, לינה וכמובן כרטיס כניסה למשחק במיקום הטוב ביותר, על מנת להבטיח חוויה מושלמת!

 

 

אנו מתחייבים למתן שירות אישי ואמין לכל לקוח עד להשגת שביעות רצון מקסימלית. נשמח לשרת אתכם נאמנה.

בברכה,

האתר TikTik - טיקטיק חבילות ספורט והופעות בע"מ

כרטיסים שמגשימים חלומות

מן העיתונות: