כרטיסים להופעות של אדל 2022
השקת האלבום "30" ביולי 2022, בהייד פארק בלונדון ב 1.7.22 וב 2.7.22

הזמרת אדל מוכרת בכל רחבי העולם והלהיטים שלה כבשו מעריצים רבים, מבוגרים וצעירים כאחד. כחלק ממסע ההופעות adele your 2017 עוקבים מעריצים רבים אחר ההופעות של הזמרת המצליחה בכל העולם על מנת לנסות לרכוש כרטיסים לאדל מבעוד מועד ולהגשים את החלום של לצפות בה בעת הופעה חיה. אין ספק שעבור מעריצים רבים מדובר בחוויה אמיתית שתיזכר לנצח ובהזדמנות שלא רבים זוכים להוציא לפועל. במקרים כמו זה כדי שלא לזנוח את החלום, שכן כיום יותר מתמיד – הוא קל להגשמה.


 

התקליטים של adele

אדל לורי בלו אדקינס נכנסה ללב של אנשים רבים בכל רחבי העולם. השירים שלה מושמעים בתחנות הרדיו המוכרות והמובילות, התקליטים שלה נמכרים במאות אלפי עותקים והכרטיסים להופעות שלה אוזלים זמן קצר לאחר פתיחת המכירה. הזמרת אדל נחשבת כיום למובילה בעולם המוזיקה ומילים השירים שלה נוגעות ומדברות לכל אחד. כיום קל לעקוב אחר הופעות באירופה של הזמרת המוכרת ולמצוא מלון והופעה במחיר שווה ביותר המתאים למעריצים שמוכנים לטוס לחוץ לארץ על מנת ליהנות מלהיטיה האהובים.

 

איך בוחרים נכון חבילת טיסה?

מי שמעוניין לראות בהופעה חיה את זוכה פרס גלובוס הזהב לא חייב להתאמץ יותר מדי, שכן היא מופיע בכל רחבי ארצות הברית ואירופה וכל מה שצריך הוא לעקוב אחר לוח ההופעות העדכני שלה, לבחור את היעד והמועד המתאימים ולחפש את החבילות הנוחות והמתאימות ביותר. מי שיודע איך עוקבים אחרי הופעות בחו"ל לבטח לא יתקשה למצוא את לוח הזמנים של זוכת פרס האוסקר ולקבל את ההחלטה על נסיעה להופעה שלה – מה שהוא לבטח ממתין לו לא מעט זמן.
הזמרת המפורסמת גרפה לא מעט פרסי גראמי ולא בכדי האולמות והאצטדיונים שהיא מופיעה בהם מלאים עד אפס מקום. אף פה לא נשאר סגור כאשר היא שרה את להיטה don't you remember, אנשים מתרגשים מאד לשמוע את השיר המוכר Rolling in the deep וישירו אתה את כל המילים של השיר הידוע Hello. צפייה בהופעה של אדל תיזכר לנצ כאחד מרגעי השיא בחייו של כל מעריץ או חובב מוזיקה עדכנית.

להזמנת כרטיסים להופעות של אדל

 

קובץ מצורףגודל
ADELE.JPG37.88 ק"ב