כרטיסים להופעות של קולדפליי 2022
 

קולדפליי היא כבר מזמן לא רק להקה אלא שם דבר בעולם המוזיקה. מדובר על להקת רוק בריטית המוכרת בכל רחבי העולם ומושכת אחריה מאות אלפי מעריצים ממדינות רבות. השירים שלה נחשבים לאיכותיים וקצביים, עדניים וחדשניים ומילות השירים פונות אל מבוגרים וצעירים כאחד. גם בישראל יש לא מעט מעריצים של הלהקה וביניהם כאלה שלא יבחלו באמצעים ויטוסו לחוץ לארץ על מנת להגשים את החלום ולראות את הכוכבים מקרוב.

ורשה - 8 ליולי 2022
ברלין - 10 ו 12 ליולי 2022
פריז - 16 ו 17 ליולי 2022
לונדון - 12 13 16 לאוגוסט 2022


 

סיבוב הופעות באירופה של להקת coldplay

כאשר מתחילה הלהקה סיבוב הופעות באירופה אפשר לעקוב אחרי לוח הזמנים, מיקומי ההופעות ומועדן וכך לבחור לאן לטוס על מנת ליהנות מצפייה בלהקה במהלך הופעה חיה. לאחרונה הוציאה הלהקה אלבום חדש בשם a head full of dream וכעת, לאחר שנרכשה כמות עצומה של דיסקים, השירים מוכרים בכל רחבי העולם והמעריצים נהנים מהשירים בכל עת – זה הזמן לצאת למסע ההופעות ולפגוש את הקהל פנים אל פנים. חברי להקת coldplay העידו בראיונות שהם נהנים מאד לראות את הקהל שמגיע להופעות.
 

Coldplay tour 2022

כיום קל מאד להגיע לאירופה במחירי טיסה משתלמים וכדאיים על מנת לצפות בהופעה חיה של להקת קולדפליי. את הכרטיסים להופעה ניתן לרכוש דרך האינטרנט ולקבל אותם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני הנכנס. הלהקה מופיעה במגוון רחב של ערים, יעדים ומדינות וקל לבחור את היעד המתאים ואפילו לנסוע לימים בודדים על מנת להגיע להופעה ותו לא. הקרבה הגאוגרפית של מדינות מזרח אירופה לישראל מקלה מאד על הגעת ישראלים להופעות של coldplay והם מוצאים בקלות טיסות ומלונות במחירים כדאיים.
יש לא מעט מעריצים שהגעה להופעה של הלהקה תוך כדי סיבוב הופעות באירופה נחשב עבורם כהגשמת חלום של ממש. הם עוקבים אחרי הלהקה ודיווחים אודות חבריה, שומעים ללא הפסקה את השירים שלה וכל שנשאר הוא להגיע לראות אותה על מנת להשלים את כל מה שמעריצים עושים כדי להתקרב ללהקה הנערצת. לאחר שנוסעים להופעה חיה בחוץ לארץ מתקבלת התחושה שאפשר לעשות כל דבר ולא צריך להיות מוגבלים, גם אם נראה שאין שום סיכוי להגשים את החלום.

להזמנת כרטיסים להופעות של coldplay